سایت اطلاع رسانی شهر سه قلعه - اخبار
پنج شنبه 02 فروردين 1397 15:01 (02 01 1397)
سایت اطلاع رسانی شهر سه قلعه

برنامه های روز سوم و چهارم دهه فجر
اخبار

یادواره شهدای بخش سه قلعه برگزار شد
همزمان با دهه مبارک فجر یادواره شهدای بخش سه قلعه با حضور مسئولین شهر و شهرستان و خانواده های معظم شهدا و مردم شهر چهارشنبه شب گذشته در محل هیئت ابوالفضلی سه قلعه و با سخنرانی استاد عبدالرزاق نژاد و مداحی برادر نجف زاده برگزار شد و حال و هوای شهید و شهادت را در شهر سه قلعه زنده کرد.
همچنین گلباران مزار شهدای شهر شهدای گمنام نیز پنجشنبه عصر با حضور مسئولین و مردم برگزار گردید.
بنا به اعلام ستاد گرامیداشت دهه فجر در هفته آینده نیز برنامه هایی از قبیل جنگ شادی ویژه خواهران باسخنرانی مشاور خادم و دیدار با خانواده شهدا و شب شعر انقلاب و یادواره شهدای خوشنام شهر و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن اجرا خواهد شد.

برنامه های روز ورود امام به کشور
اخبار

به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر برنامه هایی از قبیل دیدار با امام جمعه شهر ، نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس شهر اجرای رژه موتوری با حضور تمامی ادارات و نهادهای شهر ، کلباران مزار شهدای شهر و شهدای گمنام و برگزاری کلاس مشاوره خانواده در محل هیئت ابوالفضلی با سخنرانی مشاور حسینی اجرا شد.

جلسه ستاد بزرگداشت ايام ا... دهه فجر بخش سه قلعه برگزار شد
جلسه ستاد بزرگداشت ايام ا... دهه فجر بخش سه قلعه برگزار شد

ستاد بزرگداشت ايام ا... دهه فجر بخش سه قلعه با حضور امام جمعه محترم بخش سه قلعه- بخشدار سه قلعه و مسئولين ادارات و نهاده ها و شوراي اسلامي شهر سه قلعه در محل دفتر امام جمعه محترم سه قلعه برگزار گرديد .در اين جلسه جناب آقاي باستاني فر بخشدار سه قلعه ضمن خير مقدم و خوشامدگويي به حضار و تبريك ولادت حضرت امام حسن عسكري (ع) در خصوص مساله برجام و موفقيت تيم مذاكره كننده مواردي بيان داشت و اين موفقيت را به مقام عظماي ولايت و ملت شريف ايران تبريك و تهنيت گفت . ايشان در خصوص ويژگي هاي انقلاب اسلامي به خصوص مردمي بودن آن كه باعث اقتدار و عزت نظام و انقلاب است مطالبي ايراد كرد .وي با توجه به موقعيت حساس ايران در منطقه و جهان خواستار هر چه با شكوه تر برگزار شدن برنامه هاي ايام ا... دهه فجر به خصوص راهپيمايي ۲۲ بهمن ماه و حضور حداكثري در انتخابات اسفند ماه شد. سپس حضرت حجت الاسلام و المسلمين كفشي امام جمعه محترم سه قلعه به دو مناسبت مهم پيش رو يعني راهپيمايي ۲۲ بهمن و همچنين انتخابات اسفند ماه اشاره اي كردند و اظهار داشتند امسال با توجه به انتخابات اسفند ماه راهپيمايي ۲۲ بهمن ماه از حساسيت بالاتري برخوردار مي باشد و قطع به يقين دشمن براي اين مناسبتها برنامه ريزي كرده است تا حضور مردم در آنها به حداقل برسد ولذا ضرورت دارد تا تمام سعي و تلاش خود را در هر چه با شكوه تر برگزار شدن اين مناسبتها به خرج دهيم . در پايان كميته هاي ستاد دهه فجر سه قلعه مشخص و وظايف هر يك از آنها تعيين شد

محور سه قلعه به ديهوك نيازمند پيگيري همه مسئولين است
محور سه قلعه به ديهوك نيازمند پيگيري همه مسئولين است

باستاني فر بخشدار سه قلعه و رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان واعضاي شوراي اسلامي شهر از نزديك محور سه قلعه به ديهوك بازديد نمودند بخشدار عنوان نمود اين جاده مي تواند نقش بسيار مهمي در كاهش مسافت وصرفه جويي چشمگير در مصرف سوخت و هزينه هاي ترافيكي ، افزايش ضريب ايمني ترافيك ، تسهيل در بهبود عبور و مرور تصادفات ترافيكي و توسعه منطقه اي نقش ايفا نمايد.

وي ضمن تشكر از رياست اداره محترم راه و شهرسازي درخواست پيگيري براي تامين اعتبار مطالعه و احداث اين جاده با توجه به اثرات مثبت آن خواستار شد .

بخشدار خاطرنشان كرد: اميد است با همت و پي گيري مسئولين شهرستاني و استاني بتوان آن را از وضعيت بلاتكليفي خارج نماييم.

حجت الاسلام کفشی به سنگر امامت جمعه سه قلعه منصوب شد
حجت الاسلام کفشی به سنگر امامت جمعه سه قلعه منصوب شد

مراسم استقبال از امام جمعه جديد سه قلعه راس ساعت ۹:۳۰ صبح روز جمعه مورخ ۹۴/۱۰/۴در محل ميدان امام علي (ع) سه قلعه آغاز شد. بعد از آن جهت اداي احترام به مقام والاي شهداء بر سر مزار شهداء شهر و شهداء گمنام حاضر شدند. سپس در جلسه شوراي اداري شهرستان كه در محل مسجد جامع سه قلعه تشكيل شده بود مسئولين حضور يافتند . جلسه بعد از تلاوت آياتي از كلام ا... وحي با خير مقدم بخشدار محترم سه قلعه شروع شد در اين جلسه فرماندار محترم سرايان- امام جمعه محترم سرايان- حجت الاسلام رحيم آبادي مسئول محترم شوراي سياستگذاري ائمه جمعه استان و حجت الاسلام كفشي به ايراد سخنراني پرداختند . بعد از اتمام جلسه حاضرين جهت شركت در نماز جمعه به حسينيه سه قلعه رفته و در نماز جمعه شركت كردند . خطبه هاي نماز جمعه توسط امام جمعه سه قلعه حضرت حجت الاسلام و المسلمين كفشي قرائت شد . در بين الصلاتين نماز حكم انتصاب امام جمعه جديد سه قلعه توسط جناب حاجي آقاي رحيم آبادي قرائت گرديد و از زحمات حضرت حجت الاسلام و المسلمين زماني امام جمعه سابق سه قلعه قدرداني شد.

یادواره شهدای دانش آموز سه قلعه برگزار شد
یادواره شهدای دانش آموز سه قلعه برگزار شد

مراسم یادواره شهدای دانش آموز شهر سه قلعه امروز با حضور سرهنگ اردونی مسئول بسیج دانش آموزی استان و معاون فرماندار شهرستان سرایان و مسوولین سطح شهر در محل سالن اجتماعات دبیرستان امام رضا (ع) برگزار شد.

حجت اسلام والمسلمین بنی اسدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج سرایان با بیان مطالبی پیرامون شهدا عنوان کرد: آن چیزی که تئوری نوین جهان را بر هم زد انقلاب فرهنگی بود که توانست بلوک شرق را از هم بپاشاد و بلوک غرب در تظاهرات نقش خودش را به درستی ایفا کند.

وی با اشاره به آیات قران کریم گفت: با یاد و نام خدا و اطمینان در سایه ی توکل در راه خدا می تواند مایه پیروزی بسیجیان باشد.

حجت الاسلام بنی اسدی سخنان خود را با این جمله که "شهدا شمع محفل ما هستند" به پایان رساند.

و دلنوشته ای از شهدا توسط دانش آموز فضلی و مداحی سرایی دانش آموز جم برنامه ادامه یافت.

اولین جلسه انجمن میراث فرهنگی بخش سه قلعه برگزار شد
اولین جلسه انجمن میراث فرهنگی بخش سه قلعه برگزار شد

اولین جلسه انجمن میراث فرهنگی بخش سه قلعه با حضور بخشدار سه قلعه، مسئول انجمن های اداره کل میراث فرهنگی استان، مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرایان و اعضای انجمن این بخش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، عرب مسئول میراث فرهنگی سرایان ضمن بیان این که حفظ و صیانت از آثار تاریخی وظیفه آحاد افراد جامعه است، گفت: سه قلعه از غنای تاریخی و فرهنگی بالایی چه به لحاظ قدمت و تعداد اثر و محوطه تاریخی و چه از نظر صنایع دستی و گردشگری برخوردار است.
وی هدف از تشکیل انجمن های میراث فرهنگی را حفاظت و پاسداری از حریم میراث فرهنگی، شناسایی و معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری آداب و رسوم بومی و محلی- شناسایی، معرفی و حمایت از صنایع دستی بومی دانست و افزود: جلب حمایت مادی و معنوی مردم و تشریک مساعی همه جانبه آنان در زمینه پژوهش، حفظ، احیا، معرفی و آموزش میراث فرهنگی کشور از اهداف تشکیل انجمن های میراث فرهنگی می باشد.............

بانک مشاغل سه قلعه

در اندیشه فردایی بهتر هستیم

جوانان فارغ التحصیل و دانشجویان عزیز همشهری نسبت به تکمیل فرم کلیک نمایید

بانک مشاغل سه قلعه
ورود
نام کاربری

گذرواژهآیا هنوز عضو نشده اید؟
برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

آیا گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
برای درخواست یک گذرواژه جدید اینجا را کلیک کنید.

تصاویر تصادفی
تبلیغات
7Learn

پیغامگیر
برای ارسال پیام باید وارد نام کاربری خود شوید.

دو شنبه 18 مرداد 1395 5:05

سلام.وقت بخیر.آیا امکانش هست که من رو به دوستانی که در زمینه فروش سنگهای قیمتی فعال هستند ارتباط بدید؟شماره تل

شنبه 18 مهر 1394 20:07

سلام در صورت امکان سعی کنید سایت رو مانند سالهای قبل فعال کنید و اخبار روزانه شهر را در سایت قرار دهید.
دو شنبه 31 فروردين 1394 12:01

با عرض سلام خدمت تمامی همشهریان عزیز گالری عکس سه قلعه راه اندازی شد! منتظر عکس های زیبایتان هستیم www.3castel.ir

جمعه 07 فروردين 1394 3:01

سلام به مسئولین سایت و با تشکر از عکس های قدیمی سه قلعه. درخواست داشتم که عکس مرحوم کربلایی غلامحسین اشرف زاده
سه شنبه 04 فروردين 1394 9:01

پا را دوست دارم